KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15617037
nr 1561 7037
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 9x9cm, yttermått inklusive ram: 23x18cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
måndag 4 september 2023
kl 18:14:03
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad